O společnosti

Vážené dámy a pánové, přátelé, kamarádi. Jmenuji se Ondřej Kafka, jsem jednatelem naší společnosti ck-ok.cz s.r.o. a vítám Vás na našich webových stránkách.

Cestovní kancelář ck-ok.cz s.r.o. jsem založil na jaře roku 2014. Navázal jsem tak na své dlouholeté působení v cestovním ruchu počínající již v roce 2000. Jako profesionální průvodce jsem od té doby procestoval téměř všechny evropské země a absolvoval na 500 zájezdů, z toho více než 100 do Švýcarska. Během nich jsem se snažil ukázat více než 15000 klientů to nejhezčí a nejzajímavější, co dané země nabízejí.

S prací v cestovním ruchu mám tak za ty dlouhé roky bohaté zkušenosti a získal jsem řadu spokojených klientů, kteří se ke mně rádi vrací a vydávají se s námi za novými zážitky pravidleně, ať už na poznávacích zájezdech autobusem, nebo na aktivnějších dovolených na kolech či lyžích. Měl jsem tedy dostatek prostoru, času a příležitostí naučit se nejen organizovat kvalitní a dostupné zájezdy, ale i čeho se při jejich přípravě a průběhu vyvarovat.

Těžištěm nabídky naší cestovní kanceláře jsou zájezdy pro školní skupiny, ale také pro skupiny přátel, turistů, učitelů, či pro firemní kolektivy. Samozřejmě, že v naší nabídce najdete i zájezdy pro jednotlivce či menší skupinky – označené jako „pro jednotlivce“ nebo v „akční nabídce zájezdů“.

Řídíme se heslem: „Méně je někdy více“, a proto v naší nabídce nenajdete stovky zájezdů, ale jen programy spolehlivě vyzkoušené, které jsme v minulosti pro naše klienty úspěšně zajišťovali nebo s nimi máme zkušenosti ze soukromých cest. 

Je možné, že Vaší skupině nebude vyhovovat například navrhovaný program zájezdu, nebo kategorie ubytování, apod., nicméně naše cestovní kancelář se Vám vždy bude snažit vyjít vstříc upravením parametrů zájezdu podle vašich konkrétních potřeb. Naším cílem je, aby Vám na našem zájezdu bylo co nejlépe, a proto jezdíme s příjemnými, zkušenými a především spolehlivými řidiči, létat s kvalitními aerolinkami a s profesionálně zaškolenými průvodci.

Cestovní kancelář ck-ok.cz, s.r.o. má samozřejmě uzavřené zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,  u pojišťovny UNIQA, certifikát naleznete níže.

Doufáme, že si z naší nabídky zájezdů vyberete a společně se tak potkáme na některé z Vašich cest za poznáním a odpočinkem!

Za tým cestovní kanceláře – Ondřej Kafka, jednatel